ARABA YARIŞI oyunları burada

🚘-🚖Araba Yarışı🚕-🚗-🚙

Araba Yarışı

Araba Yarışı sektörünün son zamanlarda arttığı bir dünyada hem hız tutkunu olmamak hemde yarış sever olmamak mümkün mü gerçekten. Zamanımızın en hızlı günlerini geçirdiğimiz araba yarışlarında kendimizi bulduğumuz onca zaman içerisinde, bir de aynı gün içerisinde araba yarışı oyunu oynuyor isek keyfimize diyecek laf yoktur demektir.Araba oyunları denilince aklımıza sıra sıra tek tek drift. drag. circuit. siprint ve pitstoplar geliyor. Formula araçlarının çıkardıkları o güçlü ses, yanında nascar arabalarının bağırışları hepsi birbiri ardını kovalayan birer ruhun çığlıkları gibi, aklımıza geldikçe adrenalin seviyemiz artmıyor değil doğrusu. Adrenalinimiz arttıkça biz biraz daha kendimizi buna alışık hale getiriyoruz ve araba yarışı tutkunu olmaya devam ediyoruz. Onca zaman akışının içinde 180 ile gitmek kadar iyi hissettirecek bişi bulamıyorum. Canım sıkıldıkça modifiyeli aracım olan Şahinin içine geçerim. Araba yarışı tutkunu olduğum için ve gaza gelen zamdan dolayı kapının önünde yatan beyaz şahinimin arada gazını sadece 2 defa kökleyip bırakıyorum. Beyaz Şahin dedim iyi anlayın, ayık olun. Siz siz olun asla bir beyaz şahin almayın. Çok masraflı oluyor, siz siz olun asla böyle bir tercih yapıp kendi başınızı yakmayınız. Drift tutkunu olacak olan bir insan, aynı iekilde drag tutkunu olan bir insan, aynı şekilde circuit tutkunu olan bir insan, aynı şekilde sprint tutkunu olan bir insan, aynı şekilde pitstop tutkunu olan bir insan bile beyaz şahin alacak kadar araba yarışı tutkunu olmamıştır daha, olamamıştır.

araba yarışı
araba yarışı need for drift oyna
araba-yarisi-oyunları-burada
araba yarışı oyunları burada derken bütün araba yarışı oyunları burada
en-guzel-araba-yarisi-oyunlari
en güzel araba yarışı oyunları arasında olan egzozlu araba yarışı oyunları

 

 

Araba Yarışı Tutkunu Olmak

Araba yarışı tutkunu iseniz hayatınızdan bir çok şeyin feda edildiğini bilmelisiniz. Ama bunun yanında bir gerçek daha vardır ki siz sigara bağımsı gibi bağımlı olmuşsunuz demektir. Sigarayı her ne sebeplerden dolayı bırakamıyorsanız eğeri emin olun bu içinizdeki araba yarışı tutkusunu da işte o sebeplerden dolayı bırakamaya bilirsiniz. Sigarayı bıraktığınızda nasıl hayatınızın bir köşesinde boşluk hissediyorsanız eğer, işte aynı o şekilde araba yarışı tutkunu olmak da sizin hayatınızda boşluk yaratacak o içinizi kemiren bir duygu olacaktır ki, oda sizi bu bağımlılığa itecektir. Ekip işi olan araba yarışı sektöründe sizin bir parmağınız olsun istiyorsunuz. Hayatınızı onun içine sokmak istiyorsunuz, Kendinizi bir nebze adapte ediyor ve hayatınızın bir köşesinde ona yer veriyorsunuz. Hızlı ve Öfkeli yarışçısı değilsiniz, yada bir Ken Block da değilsiniz, ama biliyorsunuzki bizim e-5 imiz var, bizim çıkıp sokaklarda hız yapabileceğimiz cadde ve sokaklarımız var. Kendimizi daha fazla kandırmayalım. Orada gördüklerimiz araba yarışı sektörünün kalbinde yer alır. Eğer o kalbin tam merkezin de yer almıyorsanız şu an, aynı hisleri yaşamanızın bir manası yoktur demektir. Aksi taktirde hız gibi tehlikeli bir yolculuğun, geniş ve doğru mekanlar haricinde kullanılıyor olması binbir türlü ölümlere de neden olma imkanı sunacaktır sizlere. Biz böyle bir şeyin olmasını istemiyoruz.

araba oyunları arasında en güzelleri
araba yarışı oyunlarından chevrolet oyunu
araba yarışı oyunları burada
hızlı arabalarla araba yarışı oyunları oyna
araba yarışı oyunları
araba yarışı oyunları seat araba yarışı oyna

Araba Yarışı Ne Demek

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki, araba yarışının tam anlamı olan tek bir kısaltılmış kelime vardır. Oda ”Hız”. Hayatımızın içinde aslında bir farkında olmadan bir sürü araba yarışı oyunu dönmekte. Bir polis hırsız kovalamacası varsa eğer, ya da bir ambulans bir hastayı hastahaneye yetiştiriyor ise, ya da aralarında en nefret ettiğim olan trafik canavarı. Bunlara nazaran bizler günlük yaşantımıza devam ediyoruz böyle trafik canavarları var ve biz bu ülke içerisin de bunların olmaması hala bir türlü engelleyemiyoruz. Bunların yanı sıra artık araba yarışı tutkunu olan bu geri zekalı insanlar, birde haklılarmış gibi amansızca kornalara basıyorlar. Kendilerini metal bir kutunun içinde olmak onlar için %100 güvende hissettiren bir şey oluyor ise bunun sebebi tamamen ceza sistemi kanunumuz yüzünden oluyor demektir. Daha kendi yaya geçidimiz’den sağlıklı bir şekilde geçemiyoruz. Daha hiç bir avrupa ülkesinde yaya geçidinden geçecek olan insanlar bir kere bile kazaya maruz gitmemişler iken bizde bunun sayısını bilemeyeceğimiz ve tahmin edemeyeceğimiz kadar fazla. Araba yarışı sektöründe eğer böyle eğilimler olsaydı. Yani ilk önce insanların ve yayaların hayatlarını nasıl güvende tutacakları konusunda o metal yığıntıların içinde duran kişileri eğitseler idi. belki içimiz daha rahat olabilecekti. Ama yok adam araba yarışı tutkunu diye geçmiş, bir de kendini hızlı ve öfkeli filmini resetlemiş bir insanlardan bahsediyoruz burada, sırf yaya geçidinden geçiyoruz diye ana bacı küfür ederek korna sesini kulağımızın patlayacağı kadar çalan densiz ve dikkatsiz şoförler. İşte böyle bir ülkede yetişmenin getireceği ve bizden sonraki neslin nasıl bir kişilik olacağını düşünmemek elde değil doğrusu. Biz istiyoruz ki gelecek neslin böyle yetişmemesi için bir yerden başlamak gerekir. Ama bu neden trafik kuralları oluyor. İnsanlar sanki hayatlarında trafik kuralları yok da, kendileri trafik krallarıymış gibi yaşamaları zaten bu ülkenin sonunu getirecek olan hikayelerden bir tanesidir.

 

ARABA YARIŞI oyunları burada
araba yarışı blog ekran görüntüsü
araba-yarisi-drift-oyunu-oyna
araba yarışı hızlı arabalarla oyna

karlı yolda araba yarışı oyunu oyna

 

Araba Yarışında Pilot Sağlığı

Araba Yarışı sektörünün bir önemli ve en değerli malzemeleri olan pilotlarının sağlıklarını düşünmek de zorunluluğu vardır, E tabii ki de bunu yapmalılar, her pilotun ne kadar maaş aldıklarını ve yediklerine içtiklerine nasıl dikkat ettiklerini bir öğrenseniz belkide bilemiyorum dudaklarını uçuklayabilir di bile. Misal bir pilotun sigara bağımlısı olduğunu düşünün ve tam o sırada sigara krizinin geldiğini, verebileceği her türlü özgür iradesiyle olabilecek mantıklı bir karar onun her türlü oluşabilecek bir sıkıntıdan korumaya yetebilir. Ancak gerçek bir sigara içicisi ise bu pekte mümkün değildir emin olun. Bunlara dikkat edilirken pilotların sağlığı nezle olmadan önce bile teşhislerin konulduğu bir muayenehaneleri bulunuyor iken bazıları olacak şekilde bizim kendi ülkemizde pilotların daha kendine ait bir arabaları bile yok. Araba Yarışı sektöründe gerçekten ilerlemişiz. Bunlara nazaran gerçekten dünya çapında araba yarışı sektöründe öne çıkan isimlerden baya bir pilotlarımız mevcut. Hatta ve hatta motorsiklet pilotumuz olan Kenan Sofuoğlu birçok yarışta şampiyonluk kazanmış ve ülkemizin ismini en iyi derecelere getirmiştir. Hatta bir keresinde Uçakla bile yarıştığı olmuştur. Araba yarışı sektörünün gururu olan bir çok dalda adımlar atılan yarışçılarımız mevcut, ancak onların isimlerini şimdilik gerçekten bilmiyoruz. Sebebi yada nedeni nedir bilmiyoruz. Ama dünya çapındaki yarışçılardan gerçekten çok çok daha iyi olan araba yarışı pilotlarının şu anda engellendiği bir ülkede yaşıyoruz arkadaşlar. Nereden mi biliyorum, sokaklara bakınca sizde bileceksinizki bu ülkenin en iyi yarışçıları sokaklarımızda aslında. Minibüs şoförleri taksiciler, hatta otobüs şoförleri bile. Ama bunlardan sadece çok çok azı gerçek araba yarışı pilotu olacaktır. Sadece biz göremiyoruz….

asfalt yolda araba yarışı

Bu yazımızda sizlere araba yarışı oyunlarından bahsettik bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sevgili araba severler isterseniz http://www.arabayarisi.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>